BEŞİKTAŞ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bahçeşehir Üniversitesi'ne 10 dakikalık yürüme mesafesinde

ONLINE KAYIT

Öğrenci yaşam merkezi Beşiktaş’ta bulunan yurt binamız sakin, güvenilir, nezih ve modern bir lokasyonda yer almaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermekte olan yurt binamız restore edilerek deprem ve yangın yönetmelikleri hükümlerine uygun hale getirilmiştir. Sosyal hayatın göbeğinde, toplu taşıma araçlarına ve deniz otobüslerine çok yakın olan 150 öğrenci kapasiteli yurdumuz, öğrencilerimize şehrin merkezinde şehrin kargaşasından uzak temiz, güvenli, konforlu ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Beşiktaş yurt binamız İstanbul Teknik, Bahçeşehir, Mimar Sinan, Marmara, Yıldız Teknik ve Galatasaray olmak üzere çeşitli üniversite ve kampüslere yürüme mesafesindedir.

7/24 kapalı devre kamera sistemiyle izlenen ve parmak izli geçiş sistemi uygulaması bulunan binamızda bir etüd odası, bir spor salonu, bir müzik odası, yemekhane, kafe, ortak alanlar ve odalarda yüksek hız internet, kesintisiz sıcak su imkanı ve temizlik hizmetleri bulunmaktadır. Yurdumuz hem merkezi konumu, hem sunduğu temizlik hizmetleri, hem de sunduğu yüksek güvenlikli ve konforlu ortamla üniversite öğrencilerinin öncelikli tercihi olmaktadır. Güler yüzlü, deneyimli, öğrencilerin taleplerine öncelik veren vizyoner eğitimcilerden oluşan yönetimimiz ve personelimizle öğrencilerimize yüksek kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Beşiktaş yurt deyince akla ilk gelen yurt olan Yakamoz Yurtları Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

Beşiktaş Yurdumuzun Deprem Raporu

Yakamoz Yurtları Beşiktaş

Adres: Ihlamurdere Caddesi Yeniyol Sokak No:15
34357, Beşiktaş - İstanbul

E-Posta: [email protected]
Telefon: 0 212 234 8001
GSM: 0 553 171 8007
Faks: 0 212 234 9003

Haritada görüntülemek için tıklayın. ₺₺₺
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Yakamoz Kız Öğrenci Yurdu
 • Yönetmeliklere uygunYönetmeliklere uygun
 • Deprem yönetmeliğine uygunDeprem yönetmeliğine uygun
 • Yangın yönetmeliğine uygunYangın yönetmeliğine uygun
 • KahvaltıKahvaltı
 • RevirRevir
 • Wireless internetWireless internet
 • Fitness CenterFitness Center
 • JeneratörJeneratör
 • Su deposuSu deposu
 • WaternetWaternet
 • Etüt salonuEtüt salonu
 • Yakamoz CafeYakamoz Cafe
 • Bavul odasıBavul odası
 • Eğitimli ve profesyonel güvenlikProfesyonel güvenlik
 • Kamera kontrol sistemiKamera kontrol sistemi
 • Yüksek güvenlikYüksek güvenlik
 • Konforlu odalarKonforlu odalar
 • Bazalı yataklarBazalı yataklar
 • Kişiye özel kasaKişiye özel kasa
 • Tam donanımlı mutfaklarTam donanımlı mutfaklar
 • Kesintisiz sıcak suKesintisiz sıcak su
 • Çamaşır ve kurutmaÇamaşır ve kurutma
 • Bulaşık makinesiBulaşık makinesi
 • Temizlik hizmetiTemizlik hizmeti
 • Tuvalet kağıdıTuvalet kağıdı

Konumunun getirdiği avantajlar sayesinde birçok üniversitenin kampüsüne 5-15 dakika yürüme mesafeleri içerisinde ulaşabileceğiniz ve aynı zamanda yönetmeliklere uygun şekilde tasarlanan yapısı ile birlikte öğrencilerin en verimli şekilde kullanacakları halde tasarlanmışlardır. Oldukça merkezi bir konumda yer alması sebebi ile ister yürüyerek isterseniz birçok toplu taşıma seçeneği ile birlikte kampüs ile yurt arasında vakit kaybetmeden Yakamoz Beşiktaş kız yurdu sayesinde rahat bir yaşam sağlayabilirsiniz.

Yakamoz Kız Yurdu ile Rahat Yaşam

Merkezi alanda yer alan konumu sayesinde çevresinde yer alan birçok üniversitenin kampüsüne toplu taşıma kullanmadan 10dk mesafede yer almasının getirdiği avantajdan yararlanabilir ve trafikte harcayacağınız vakti kendinize ayırabilirsiniz. Konumunun getirdiği tüm bu avantajların yanı sıra aynı zamanda tüm iç tasarımları modern şekilde dizayn edilmiş geniş yurt odaları sayesinde ev rahatlığında konaklama imkanına sahipsiniz. Bazalı yataklara sahip olan odalar ile birlikte alandan tasarruf imkanına sahip olabilir, bavul odasının avantajından yararlanarak bavullarınızı çok daha rahat şekilde depolayabilirsiniz. Kişiye özel kasa imkanını da misafirlerine sağlayan Beşiktaş yurt sayesinde değerli eşyalarınızı ilgili kasalarda çok daha emniyetli şekilde depolayabilirsiniz. Yurt hizmetleri içerisinde yer alan kablosuz internet avantajı ile hızlı bir şekilde internete bağlanabilirsiniz. Mümkün olduğunca konforlu şekilde hizmet alabilmeniz için tasarlanan odalar haricinde temizlik hizmeti sayesinde çok daha hijyenik bir ortamda yaşama imkanına ulaşabilirsiniz. Tam donanıma sahip mutfaklar ile birlikte kendi yemeğinizi kendiniz pişirebilirsiniz.

Yakamoz Kız Yurdu ile Yüksek Güvenlik Anlayışı

Yurt çevresi itibari ile öğrencilerin yaşam tarzına uygun bir konumda yer alan Beşiktaş kız öğrenci yurdu yurt içerisinde yer alan profesyonel güvenlik ekipleri ile birlikte 7 gün 24 saat sürekli olarak denetlenerek kontrol edilmektedir. Kamera kontrol sistemlerinin bina içerisinde yer alması aracılığı sayesinde ise yurt içerisinde oluşabilecek her türlü olay kayıt altına alınmaktadır. Tüm bu güvenlik anlayışının yanı sıra doğal olarak oluşabilecek olaylara karşı tüm öğrencilerin güvende kalabilmesi için bina içi ve çevresi deprem yönetmeliğine tam uyumlu şekilde oluşturulmuş olup, gerekli koşullarda hangi çıkışların kullanılacağı ve buna benzer deprem planları ile birlikte depreme hazır şekilde dizayn edilmiştir. Yangın yönetmeliği gibi benzeri tüm resmi uyumluluk süreçlerinden olumlu şekilde geçerek yönetmeliklere uygun şekilde tasarlanan yapısı sayesinde her türlü afet gibi durumda uygulanacak afet durumu planları uygulanarak en uygun şekilde tahliye işlemleri gerçekleştirilebilir. Ayrıca yurt içerisinde yer alan yangın söndürme cihazları gibi cihazlar ile birlikte olaylara anında müdahale için yangın yönetmeliklerindeki gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

Yakamoz Kız Yurdu ile Eğitime Odaklanın

Özellikle konumunun getirdiği zaman avantajı ve bunun yanı sıra güvenlik açısından sunulan hizmetler ile birlikte yurt içerisinde herhangi başka bir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmadan eğitim hayatınıza odaklanabilir, bina içerisinde yer alan etüt salonu gibi alanlarda derslerinize yoğunlaşabilirsiniz. Kablosuz olarak sunulan internet hizmeti ile birlikte eğitim ihtiyaçlarınıza hızlıca ulaşabilir, aynı zamanda Yakamoz Cafe sayesinde gün içerisindeki vaktinizde molalarınızı değerlendirerek arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Tam donanımlı çamaşır ve kurutma hizmetleri ile birlikte yurt içerisindeki birçok hizmete çok hızlı şekilde erişebilirsiniz. Olası sağlık problemleri gibi durumlarda başvurmanız için ise yurt içerisinde yer alan revire erişebilirsiniz. Yurt yönetmeliklerine uygun şekilde tasarlanan ve olağanüstü afet durumlarına karşı gerekli önlemlerin alındığı yurt içerisinde yer alan jeneratör ile birlikte de oluşabilecek elektrik kesintisi gibi durumlarda da işlemlerinize devam edebilirsiniz. Yurt içerisinde yer alan spor salonu alanlarından da faydalanarak gün içerisinde sportif faaliyetlerinizi gerçekleştirebilir, kesintisiz sıcak su hizmetinden yararlanabilirsiniz.