HAKKIMIZDA

Yakamoz Yurtları

Üniversiteli olmak hayatınızın en güzel anılarına açılan bir kapıdır. Yakamoz Yurtları, öğrencilerinin taleplerine öncelik veren deneyimli yönetim kadrosu, yüksek hizmet kalitesiyle üniversite hayatınızı güven ve rahatlık içinde geçirmenizi, hayatınızı kolaylaştıran imkanlar sunmayı ve üniversite hayatınızdaki güzel anılarınız için aile sıcaklığını aratmayan şık ve rahat bir yuva olmayı önemser.

Yakamoz Yurtları, üniversite eğitiminin koşullarını ve önemini bilen, tüccar zihniyetinden uzak, öğrencilerine eğitim hayatları boyunca rahat bir yaşam ve çalışma ortamı sunmayı gözeten eğitimciler tarafından kurulmuştur. Yurdumuz, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir ve hiçbir siyasi kuruluş veya cemaatle bir ilişkisi bulunmamaktadır. Yurt binalarımız güncel yangın ve deprem yönetmeliklerinin tüm şartlarına uygundur ve yangın yönetmeliğine uygunluğu bakımından ruhsatlandırılmıştır.

Öğrencilerimizin güvenliği ve konforu bizler için çok önemlidir. Şişli’nin ve Beşiktaş’ın merkezinde yer alan yurtlarımızda 7/24 kapalı devre kamera sistemleriyle güvenli bir ortam sağlanmaktadır; etüd odaları, spor salonları, yemekhaneleri, temizlik hizmetleri, kesintisiz sıcak su imkanı, ortak alanlar ve odalardaki yüksek hız internet ve vizyoner eğitimcilerden oluşan yönetim kadrosuyla siz öğrencilerimize modern, huzurlu ve rahat bir ortam sunuyoruz.