HAKKIMIZDA

Yakamoz Yurtları

Üniversiteli olmak hayatınızın en güzel anılarına açılan bir kapıdır. Yakamoz Yurtları, öğrencilerinin taleplerine öncelik veren deneyimli yönetim kadrosu, yüksek hizmet kalitesiyle üniversite hayatınızı güven ve rahatlık içinde geçirmenizi, hayatınızı kolaylaştıran imkanlar sunmayı ve üniversite hayatınızdaki güzel anılarınız için aile sıcaklığını aratmayan şık ve rahat bir yuva olmayı önemser.

Yakamoz Yurtları, üniversite eğitiminin koşullarını ve önemini bilir, tüccar zihniyetinden uzak, öğrencilerine eğitim hayatları boyunca rahat bir yaşam ve çalışma ortamı sunmayı gözetir. Yurtlarımız, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermektedir ve hiçbir siyasi kuruluş veya cemaatle bir ilişkisi bulunmamaktadır. Yurt binalarımız güncel yangın ve deprem yönetmeliklerinin tüm şartlarına uygundur ve yangın yönetmeliğine uygunluğu bakımından ruhsatlandırılmıştır.

Öğrencilerimizin güvenliği ve konforu bizler için çok önemlidir. Şişli’nin ve Beşiktaş’ın merkezinde yer alan yurtlarımızda 7/24 kapalı devre kamera sistemleriyle güvenli bir ortam sağlanmaktadır; etüd odaları, spor salonları, müzik odası (Beşiktaş) yemekhaneleri, temizlik hizmetleri, kesintisiz sıcak su imkanı, ortak alanlar ve odalardaki yüksek hız internet ve vizyoner eğitimcilerden oluşan yönetim kadrosuyla siz öğrencilerimize modern, huzurlu ve rahat bir ortam sunuyoruz.

Yurtlarımızda öğrencilerimiz; konaklama süreleri boyunca deprem, yangın, doğal afet ve benzeri risklere karşı sigortalanırlar.

Özel İndirimler

  • Şehit yakınlarına %25
  • Doğal afetlerden zarar görenlere %10
  • Peşin ödeme indirimi %5
  • Kardeş indirimi %10
  • Grup indirimi (6 Kişi) %5

Sosyal Sorumluluk Projeleri

  • İhtiyaç sahibi iki anaokulu için malzeme bağışı yapılmıştır.

Çözüm Ortaklarımız

beko
turk telekom
sampo japan sigorta
sampo japan sigorta
anadolu sigorta
kale güvenlik
turk amerikan dernegi